KULLANICI GİRİŞİ
KULLANICI GİRİŞİ

Hakkımızda

1990 yılında gayrimenkul aracılığı yapmak için sektöre adım attığımızda, şirketimize bir anayasa hazırladık. 25 yıldır bu anayasaya sadık kalarak hizmet veren şirketimiz, gayrimenkul alım-satımına ve kiralama operasyonlarına aracılık etmeye devam ediyor.

Kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman satış kaygısıyla hareket etmedik. Müşterilerimize gerektiğinde “Bu gayrimenkulü alma” ya da “Bu gayrimenkulü satma” demekten bir an olsun çekinmedik. Bu felsefeyle hareket etmeye de devam ediyoruz.

Gayrimenkul, ihtiyaç ya da yatırım olarak değerlendirilebilecek bir kıymettir. Ömrünüzde alıcı veya satıcı olarak kaç defa gayrimenkul alır ya da satarsınız?
  Ya da alım-satım işleminde alacağınız yanlış bir kararın telafisi ne kadar kolay olur? Gayrimenkul alım-satımı yapmak, sonrasında alıcıyı ve/veya satıcıyı sorumlu kılacak birtakım mali sonuçları, üzüntü veya mutluluğu beraberinde getirir. Paranızı ya da malınızı, bazen de her ikisini zarara uğratma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bundan dolayı; nasıl iyi bir doktor, avukat, mali danışman size büyük bir fayda sağlıyorsa, iyi bir emlakçınızın olması da aynı şekilde faydalı olacaktır.

Ada Emlak için en önemli günlerden biri, bir tapu devir-teslim işleminin ertesi günüdür. O gün yapacağınız kahvaltının mutlu ve keyifli geçmesi için işimizi büyük bir özveri ve titizlikle yerine getiriyoruz.
Saygılarımızla…
© Copyright 2024 ADA EMLAK
Creation by Medialine Works